Słupki Drogowe

Słupki uliczne i drogowe UNICOM STENZELwykonane są ze stalowych rur o średnicy 76 mm i żeliwnych elementów ; flansz, pierścieni i główek zwięczających konstrukcję słupków. Tego typu konstrukcja pozwala na wykonanie ich w różnych wysokościach, zależnie od potrzeb klientów i warunków terenowych. W zależności od podłoża, ich montaż realizowany jest poprzez zabetonowanie w gruncie w gruncie na głębokość standardową 0,5m lub przykręcanie do przygotowanego podłoża betonowego.

Wszystkie materiały użyte do wykonania konstrukcji metalowych są zabezpieczone antykorozyjnie poprzez ocynkowanie proszkowe i malowanie farbami proszkowymi w wybranym przez klienta kolorze.

Stalowe trzony wykonane są z jednolitych części, co również zwiększa wytrzymałość naszych słupków drogowych, ale także pozwala na produkcję słupków o różnej wysokości, w zależności od potrzeby naszych klientów.

Słupki drogowe SKŁADANE firmy UNICOM STENZEL produkowane są również w wersji składanej,dla każdego modelu słupka. Zaprojektowany przez nas „UNIKALNY” system pozwala na łatwe położenie słupka, by umożliwić dostęp do odgraniczonej przestrzeni. Mechanizm słupka składanego pozwala również na jego łatwą obsługę, oraz konserwację jego mechanizmu.

Słupki drogowe produkujemy w indywidualnych kolorach, w zależności od potrzeb klienta. Standardowe kolory to grafit i czerń.